História

Súčasťou moderného štýlu cestovania a ubytovania sú mestské hotely s vysokým štandardom služieb a s lukratívnou polohou. Presne takým je HOTEL STEVE*** so šestnásťročnou tradíciou, ktorý leží v srdci najnavštevovanejšej a najvyhľadávanejšej metropoly Liptova – v Liptovskom Mikuláši. Pre klientov a hostí sme ho otvorili v roku 2003 a odvtedy sa snažíme, aby bol čo najpríjemnejším a najpohodlnejším prechodným domovom pre všetkých našich návštevníkov.

Náš hotel Vám ponúka ubytovanie v desiatich jednolôžkových alebo dvojlôžkových izbách, v jednej rodinnej izbe a v štyroch apartmánoch. Vďaka bývaniu na okraji atraktívnej pešej zóny si môžete vychutnať jedinečnú atmosféru historického centra mesta. Celková kapacita hotela je 34 pevných lôžok a 11 prísteliek.

Klientom ponúkame výdatné a chutné raňajky v príjemnom prostredí, ktoré sú zahrnuté  cene ubytovania. O Vaše pohodlie sa postarajú milé, usmievavé chyžné a recepčné. Auto môžete odparkovať bezplatne na bezpečnom parkovisku, ktoré nepretržite monitoruje kamerový systém. V budove hotela nájdete reštauráciu a v pešej zóne aj mnoho ďalších obchodíkov, barov či malú predajňu potravín. Poloha a kvalitné vybavenie nášho hotela sú ideálne nielen pre manažérov, podnikateľov a obchodných cestujúcich, ale aj pre turistov, cykloturistov, lyžiarov, seniorov a mladých ľudí, ktorí túžia spoznať Liptovský Mikuláš bližšie.

steve_2.jpg
steve_13.jpg
steve_1.jpg
hotel-steve_pohlad-z-pesej-zony.jpg
hotel-steve_pohlad-od-parkoviska.jpg