Salónik

CITY HOTEL STEVE*** je vybavený diskrétnym kongresovým salónikom s kapacitou  20 až 25 miest. Tiché prostredie na najvyššom poschodí hotela robí túto miestnosť ideálnou pre prednášky, školenia, firemné prezentácie, obchodné rokovania či výberové konania. Nájdete tu premietacie plátno, dataprojektor, flipchart, bezplatné pripojenie na wi-fi internet, dostatočné množstvo elektrických zásuviek a variabilnú zostavu stolov a stoličiek, ktoré môžete prispôsobiť Vaším potrebám.

V susedstve kongresovej sály je spoločenská miestnosť s biliardovým stolom. Na balkóne, odkiaľ je výhľad do historického centra mesta, je zóna vyhradená pre fajčiarov. Kongresová sála je navyše pod jednou strechou s reštauráciou, kam môžete prejsť po schodoch.

O niečo väčšiu kongresovú sálu ponúkame v PENZIÓNE VILLA BETULA*** neďaleko Liptovskej Sielnice. Má kapacitu 30 až 40 miest, klimatizáciu, vlastný bar, viacnásobné osvetlenie, premietacie plátno, dataprojektor, bezplatný wi-fi internet a množstvo elektrických zásuviek. Aj tu je variabilná zostava stolov a stoličiek, ktoré možno usporiadať do akýchkoľvek tvarov. Na kongresové a iné spoločenské účely tu možno využiť aj veľkokapacitný, vyhrievaný stan s plochu 250 m2, pevnou podlahou a vybavením podľa Vášho priania. K dispozícii máme stand-by stoly, rozkladacie stoly so stoličkami alebo lavicami, klasické pivné sety, vešiaky, množstvo dekorácií a ďalšie doplnky. Podrobné informácie nájdete v našom katalógu.

Kongresová sála alebo salónik v penzióne je na prvom poschodí nad REŠTAURÁCIOU VILLA BETULA, s ktorou ju spája schodisko. V predsieni je samostatná toaleta a umývadlo. Veľkoplošný stan je od reštaurácie vzdialený približne 30 metrov.

steve_12_orez.jpg
city-hotel-steve_salonik_1.jpg
city-hotel-steve_salonik_2.jpg
steve_4.jpg
billiard_3.jpg
steve_5.jpg